Hakkımızda

Biz en iyi tasarımlar için buradayız.

Türkiye’nin modern teknolojisiyle mermere yön veren AFG Mermer, siz değerli müşterilerini ofis de görmekten memnuniyet duymaktadır. En iyi yatırımın ‘insan’, kalitenin de insanla geldiğinin bilincinde olan AFG Mermer, “en iyi yatırım kalitedir” düşüncesiyle hareket ederek, çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Eğitim desteğiyle insanını güçlendiren AFG Mermer, üretimin her aşamasında yapmış olduğu kontroller sayesinde de, ürünlerindeki kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir.

AFG Mermer, geniş ürün yelpazesinde, Türkiye’deki beklentilerin üzerinde, dünya standartlarında, kalitesi, sürdürülebilir üretim başarısı ve ileri teknolojisiyle, standart ve müşterilerine özel bir üretim gerçekleştirerek, sektöre yeni nesil çözümler sunmaktadır.

Bize Ulaşın

Misyonumuz

Markasını geleceğe taşımayı amaçlayan AFG Mermer, mermercilik anlayışını modernize ederek, bu anlayışı geliştirmeyi ve gelecek nesillere aktarmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Kuruluşundan itibaren şirket odağına ‘insan’ı koyan AFG Mermer, sizler için üretmektedir. Yaptığı yatırımlarla bulunduğu bölgedeki halka istihdam sağlayarak, müşterilerinin kalite ve refah seviyesinin yükselmesi için çaba göstermektedir.

6 Yılların Tecrübesi
232 Mutlu Müşteriler
250 Biten Projeler
365 İş günleri
Yorumlar

Müşterilerimiz diyor ki ...